Detaylı üretim
operasyonlarının takibi


Üretim proseslerinin detaylı kaydı sayesinde birim operasyon çalışma ve duruş süreleri net olarak gözlemlenebilmektedir. Üretim süresi aynı olan operasyonların adetleri sade ve anlaşılır bir grafikle sunulur.


  Demo İsteyin  

Üretim
Kayıpları


Üretim esnasında operasyonun tamamlanmadan sonlandırılması veya bölünmesi gibi hata ve plansız duruşlar kayıt altına alınarak ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesi sağlanır.


  Demo İsteyin  

Verilmlilik
OEE Analizleri ve Raporları


Makina ayar zamanları, operasyonlar arası ve plansız duruşlar, bölünmüş veya tekrar eden opresyonların detaylı bir şekilde kayıt altına alınmasıyla istenilen periyotlardaki OEE ve verim hesaplamalarının yapılmasını sağlar.

Ayrıca bu verilerin ilgili kişilere raporlanmasıyla gerekli önlemlerin alınmasına katıda bulunur.


  Demo İsteyin  

Makina-Ekipman
Anlık Durumları


Makina ve ekipmanların o anda çalıştığının yada durduğunun bilgisini içerir. Aynı zamanda nekadar süredir mevcut durumlarını koruduğu da gözlemlenebilir. Bu bilgiler üretime anlık olarak müdehale imkanı sağlamaktadır.


  Demo İsteyin  

Performans
raporları sunar


Planlanan operasyon sürelerinin değişimi (tezgah hızındaki farklılıklar) veya iki operasyon arası duruş sürelerinin artıp azalması gibi faktörler doğrudan operatörün performansını etkilemektedir.


Tüm bu süreçlerin ayrıntılı kaydı sayesinde tezgah hız değişimi veya iki operasyon arası maksimum, minimum ve ortalama duruş sürelerinin gözlemlenebilmesi operatör performans hesabını kolaylaştırır.


  Demo İsteyin  

ERP-MRP
sistemlerine kolay entegra olur


Veri toplama ve işleme operasonlarının ardından kaydedilen bilgiler, istenildiği taktirde, işletmelere ait ERP/MRP sistemlerine anlık olarak aktarılabilmektedir. Farklı formatlardaki sistemlere kolay bir şekilde entegre veri aktarımı sağlanabilmektedir.


  Demo İsteyin